Ауді Центр Львів Новини

Свіжі та актуальні новини від Ауді Центр Львів.

  1. Новини
  2. Audi Центр Львів спільно з Благодійним Фондом  "Анни-Марії" та Християнським центром допомоги "Соціальна комора" розпочинають благодійну акцію «Стань святим Миколаєм».
12.12.2021
Новини від Audi

Audi Центр Львів спільно з Благодійним Фондом  "Анни-Марії" та Християнським центром допомоги "Соціальна комора" розпочинають благодійну акцію «Стань святим Миколаєм».

Усіх небайдужих запрошуємо долучитись до Благодійної ініціативи.

AUDI_LVIV

Деталі проекту:

Благодійний фонд "Анни-Марії" Християнський центр допомоги "Соціальна Комора" - це соціальний центр допомоги, де проводиться збір речей та надається допомога соціально-незахищеним верствам населення. З 2016 року роботи центру допомогу отримали близько 1500 людей, які перебувають у складних життєвих обставинах. На даному етапі робота центру залежить від волонтерів та добровільних пожертв, що не завжди дозволяє реалізувати заплановані проекти, оскільки фінансові надходження є незначними та нерегулярними.

Компанія Audi Центр Львів закликає небайдужих допомогти сім'ям, які не можуть забезпечити дітям свято і  стати помічником Святого Миколая та подарувати дитині незабутні емоції.

Кому допомагає Благодійний фонд:

• потребуючим людям, багатодітним сім’ям, одиноким матерям, інвалідам;

• дитячим будинкам, кризовим центрам, центрам матері і дитини;

• будинкам пристарілих, спеціалізованим закладам;

• сім’ям учасників АТО, переселенцям.

https://www.facebook.com/groups/bfannamaria/

Image

Нашою метою є допомогти фонду створити свято Миколая для дітей!

Кожен з Вас може стати святим Миколаєм для тих діток, які потребують нашої допомоги найбільше!

Отож, долучитись до благодійної ініціативи Ви можете у такий спосіб:

В нашому автосалоні розміщена акційна стійка "Пакунок Любові" з картками-сердечками та списками. Кожне із цих сердечок має певну категорію, Ви можете обрати ту категорію, яка вам більше імпонує та по цьому списку сформувати і передати пакунки тим сім'ям, які цього потребують.

Або ви можете придбати сертифікати у супермаркетах («Сільпо», «Рукавичка», «АТБ», «Близенько», «АШАН» і тп) або у магазинах косметики, парфумерії та побутової хімії («Eva», «Космо», «Watsons» і тп) на певну грошову суму та передати в автосалони групи НІКО. Усі зібрані сертифікати будуть передані потребуючим сім’ям, які зможуть придбати такі необхідні їм продукти чи побутову хімію.

Також потрібно допомогти облаштувати Центр допомоги "Соціальна комора", де проводяться зустрічі та консультації від професійних психологів для жінок у скрутних життєвих обставинах, є дитяча кімната. Потреби центру є наступними: електрочайник, мікрохвильова піч, килим, крісла, кольорові олівці, фломастери, альбоми для малювання, іграшки, конструктори, кубики, дитячі книги.

Творімо добро разом!

Усі деталі в автосалоні Audi Центр Львів на Липинського, та за тел.032-298-95-49

Благодійний Фонд  "Анни-Марії" +38 097 788 557 7  | Гупало Христина

anna-maria.org.ua  

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.