Ауді Центр Львів Новини

Свіжі та актуальні новини від Ауді Центр Львів.

  1. Новини
  2. Безкоштовний інтерактивний огляд у зоні прямої прийомки!
18.01.2021
Новини від Audi

Безкоштовний інтерактивний огляд у зоні прямої прийомки!

Для забезпечення максимального комфорту та прозорості кожного візиту, пов’язаного з обслуговуванням та ремонтом Audi, ми пропонуємо вам ексклюзивну послугу  - безкоштовний інтерактивний огляд автомобіля у зоні прямої прийомки при передачі або отриманні авто на СТО.

Audi

У спеціальній зоні прийомки ми разом з вами проведемо експрес-діагностику авто, яка, при потребі може включати в себе наступні пункти:

Екстерєру та інтер’єру автомобіля, салону, багажника, електричної системи, двигуна, паливної та гальмівної систем, стану елементів ходової частини, коліс, інформацію щодо залишкової глибини протектора.

Скориставшись цією зручною опцією, ви матимете можливість взяти безпосередню участь у первинній діагностиці, максимально візуалізувати технічний стан вашого Аudi, зрозуміти ситуацію та оцінити обсяг майбутніх рекомендованих робіт.

Якщо під час огляду у вас виникнуть запитання чи побажання, ви відразу зможете обговорити їх з працівником сервісного центру.

Після огляду ми надамо вам детальний перелік несправностей, попередній кошторис та кваліфіковані рекомендації щодо терміновості ремонту і додаткового обладнання.

Разом із цим, ви матимете змогу особисто оцінити професіоналізм та кваліфікацію працівника, якому ви довірили ремонт улюбленого Audi!

Ми працюємо для Вас!

Для того, щоб скористатися послугою, телефонуйте за номером 297-1-297. Попередній запис обов’язковий!

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.