Новини від Audi
18.01.2021

Безкоштовний інтерактивний огляд у зоні прямої прийомки!

Для забезпечення максимального комфорту та прозорості кожного візиту, пов’язаного з обслуговуванням та ремонтом Audi, ми пропонуємо вам ексклюзивну послугу  - безкоштовний інтерактивний огляд автомобіля у зоні прямої прийомки при передачі або отриманні авто на СТО.
Audi

У спеціальній зоні прийомки ми разом з вами проведемо експрес-діагностику авто, яка, при потребі може включати в себе наступні пункти:

Екстерєру та інтер’єру автомобіля, салону, багажника, електричної системи, двигуна, паливної та гальмівної систем, стану елементів ходової частини, коліс, інформацію щодо залишкової глибини протектора.

Скориставшись цією зручною опцією, ви матимете можливість взяти безпосередню участь у первинній діагностиці, максимально візуалізувати технічний стан вашого Аudi, зрозуміти ситуацію та оцінити обсяг майбутніх рекомендованих робіт.

Якщо під час огляду у вас виникнуть запитання чи побажання, ви відразу зможете обговорити їх з працівником сервісного центру.

Після огляду ми надамо вам детальний перелік несправностей, попередній кошторис та кваліфіковані рекомендації щодо терміновості ремонту і додаткового обладнання.

Разом із цим, ви матимете змогу особисто оцінити професіоналізм та кваліфікацію працівника, якому ви довірили ремонт улюбленого Audi!

Ми працюємо для Вас!

Для того, щоб скористатися послугою, телефонуйте за номером 297-1-297. Попередній запис обов’язковий!