Новини від Audi
01.10.2020

Осінній діловий форум 2020

24 вересня відбулася головна регіональна бізнес-подія осені - "Осінній діловий форум 2020"!Audi Центр Львів на Липинського вже традиційно виступив автомобільним партнером заходу та представив до уваги відвідувачів бестселери модельного ряду Audi, а саме: Audi Q3, Audi Q7, Audi Q8 та Audi e-tron!
Осінній Діловий Форум

Усі представлені моделі були доступні для проведення тест-драйву та подарували учасникам заходу незабутні емоції від кермування прогресивними та технологічними автомобілями.


Основною темою Діловового Форуму стало обговорення економічних змін, пов’язаних з пандемією коронавірусу, нових викликів та можливостей для Львівщини.
Дискусії та обговорення економічних тем відбувалися в колі представників влади та провідних підприємств регіону.


Після вітального слова організатора Володимира Глащенкова до учасників Форуму звернувся міський голова Львова Андрій Садовий та Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.


Своїм баченням ситуації поділилася з присутніми Ірина Новікова – заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.


Дискусії у панелях відбувалися за участі представників міжнародних організацій та провідних прідприємств України.


Дякуємо ще раз організаторам та спікерам за професійну організацію і змістовну насичену програм заходу, а усіх, кого зацікавили неймовірні автомобілі Audi чекаємо в Audi Центр Львів на Липинського!


До зустрічі наступного року!