Новини від Audi
13.11.2020

ЩедрийВівторок_сердечний ГК НІКО

Група компаній НІКО приєдналась до Всеукраїнського дня добрих справ#ЩедрийВівторок, щоб підтримати проект «Серце одне на двох»Всеукраїнського благодійного фонду «Крона».
Audi A6

Автомобільна дилерська мережа НІКО оголосила благочинні акції в усіх своїх  автосалонах та сервісних станціях, щоб допомогти жінкам і дітям із вадами серця.

У період з 14 по 29листопада з кожного проданого в салонах мережі автомобіля компаніїпередадуть 1000 гривень на благодійність.

ГК НІКО вже третій рік бере участь у Щедрому вівторку в партнерстві з Всеукраїнським благодійним фондом «Крона». Ми були одними з перших, хто приєднався до цієї ініціативи.

Завдяки минулорічним акціям #ЩедрийВівторок_сердечнийу салонах дилерської мережі «НІКО» компанії передали на благодійність 138 000гривень.

Кошти пішли на допомогу дітям і мамам з вадами серця, а саме оплату фібробронхоскопа у Національний Центр дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України та ремонт палати інтенсивної терапії матері і дитини в Національному Інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.

У цих закладах щороку проводять унікальні операції і рятують життя понад 5 тисяч дітей і 150- вагітних жінок з вадами серця.

***

Благодійний проект «Серце одна на двох» має на меті створення спільної палати інтенсивної терапії для матері та новонародженої дитини в Національному інституті серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова. Серцево-судиннапатологія у вагітних – це великий ризикдля життя жінки та дитини. Щорокублизькодвохтисячмайбутніх мам схильні до такого ризику. Тому пологи мають відбуватись під контролем кардіологів. Навітьпід час вагітностіжінкамуспішнопроводятьоперації. Саме для таких пацієнтівпотрібніналежніумови, щобмама і новонароджений малюкпісляопераціїбули разом.

***

Всеукраїнський день добрих справ #ЩедрийВівторокв Україні проходить третійрік. Україна стала 154 країною, яка приєдналась до світового руху #GivingTuesday.

Щороку мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.

У 2020 році Щедрий вівторок оголошений 1 грудня.