Новини від Audi
18.08.2021

Вмикайте принтер та гостріть олівці – Audi випустила розмальовку для дітей та дорослих.

Альбом для розфарбовування доступний для безкоштовного завантаження.
AUDI_LVIV

Розмальовка автомобілів Audi – це оригінальні моделі, які ми зустрічаємо у повсякденному житті. Дітям і навіть дорослим буде цікава ця розмальовка, адже, в ній можна вибрати улюблену модель марки Audi роздрукувати її і розфарбувати в будь-який колір. Оригінальні колірні рішення автомобілів вашого малюка, дозволять йому відчути себе дизайнером.

У кожної людини, особливо у хлопчиків, є перевага в марці автомобіля, якщо ваша дитина любить німецький автопром, то розмальовка машин Audi точно йому сподобається. Автомобілі представлені в чорно-білому кольорі з тонким контуром, тому розмальовки підійдуть для дітей від 5 років. Скачавши безкоштовно вподобану модель Audi та роздрукувавши її, дитина може розмалювати її фарбами, олівцями або фломастерами. Крім розвитку творчого потенціалу і уяви, дитина при розфарбовуванні тренує дрібну моторику рук і посидючість.

Альбом для розфарбовування з 13 сторінок можна завантажити за цим посиланням –https://drive.google.com/file/d/1q7GcFCaWLYjo7ykRsCqyRa6N33w10VF9/view?usp=sharing

Головна роль у ньому відведена спорткару Audi R8, котрий кілька разів з’являється на сторінках альбому. Також розмальовка містить малюнки, що нагадують про славне минуле німецької марки: класичний автомобіль Horch з логотипом Auto Union, гоночний ралійний автомобіль Quattro та спортивний болід 1930-х років.

Ця ідея схожа на розмальовку від Іена Каллума з Aston Martin Vanquish 25, хоча Audi підготувала цілий альбом, а малюнки у ньому мають різну складність – нехитрі призначені для дітлахів, а інші рясніють складними геометричними фігурами, з якими краще впораються дорослі.

Image
Image
Image

Audi Q7 – це повнопривідний позашляховик з розкішним салоном, презентабельною зовнішністю та функціональністю.

Доступний для замовлення. Для більш детальної інформації звертайтесь до відділу продажу:
Гула Назар – (050) 315 42 67
Нога Володимир – (050) 371 78 27
Вітрикуш Наталія – (050) 348-05-48

Запрошуємо здійснити тест-драв автомобілів Audi в Audi Центр Львів на Липинського!
Для проведення тест-драйву доступні:
Audi A4, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi Q8, Audi e-tron.
Під час тест-драйву ви отримаєте кваліфіковану консультацію від працівника автосалону!
Чекаємо на Вас на Липинського 54-Д!

https://audi-lviv.com.ua/test-drive/ 


Image