Записатися на сервіс онлайн

Ви бажаєте записатися на сервіс?

Просто введіть свої основні дані, і ми якнайшвидше надамо відповідь.

Запит на Cервіс

Аксесуари для вашого автомобіля

Знайдіть відповідні продукти для вашого авто.

Audi

NORA Service Centre

13.01.2021

Пропонуємо станціям технічного обслуговування автомобілів, які не є офіційними партнерам Audi в Україні, і  час від часу обслуговують автомобілі торгової марки Audi спеціальні умови співпраці, які базуються на високих стандартах AUDI AG.

Дізнатися більше

Відбувся Audi Driving Experience у м.Івано-Франківську.

28 травня 2021 року у ресторанно-готельному комплексі CRUCE DE GUSTOS відбувся масштабний виїзний тест-драйв автомобілів Audi. Ще раз хочемо подякувати усім гостям та учасникам заходу за море позитивних емоцій та вражень. Попри дощову погоду у нас панувала атмосфера драйву та посмішок. На цій закритій події кожен учасник мав нагоду протестувати обрані заздалегідь авто з модельного ряду Audi: Audi Q8, Audi SQ8, Audi e-tron Sportback, Audi Q7 А також, познайомитись з командою Audi центр Львів, скуштувати смачні напої та закуски, та, по завершенню тест-драйву, отримати подарунки.

Початок співпраці з Audi Club Lviv. 10 липня відбулась перша установча зустріч учасників Клубу

Дякуємо нашим гостям за неймовірні емоції та враження, якими ви поділились з нами. Також вдячні за запитання та велике зацікавлення до компанії Audi. Цей день був неперевершеним!

Наші послуги

Шоу-рум

Шоу-рум

В шоу-румі Audi Центр Львів на Липинського постійно представлено до 12 автомобілів. Ми дбаємо про те, щоб Ви завжди отримували найактуальніші пропозиції щодо придбання автомобілів Audi. Завітайте до нашого дилерського центру та отримайте професійну консультацію стосовно будь-якої моделі та комплектації