𝐁𝐮𝐬𝐢𝐧𝐞𝐬𝐬 𝐒𝐭𝐚𝐧𝐝 𝐔𝐩: 𝐋𝐯𝐢𝐯 𝐥𝐢𝐦𝐢𝐭𝐞𝐝 𝐞𝐝𝐢𝐭𝐢𝐨𝐧 від WUBC та агенції Business Stand Up.
Благодійний вечір на підтримку ЗСУ.
![Audi Lviv](https://www.audi.lviv.ua/novyny/111-6/@@poi.imageproxy/e1631014ab5b43cfbdcc76362ad39a2a/0994b499-b66d-47ec-b101-88ff0c13013a.jpeg/news)
Пригадуємо з позитивними емоціями вечір п'ятниці, адже саме тоді пройшов благодійний 𝐁𝐮𝐬𝐢𝐧𝐞𝐬𝐬 𝐒𝐭𝐚𝐧𝐝 𝐔𝐩: 𝐋𝐯𝐢𝐯 𝐥𝐢𝐦𝐢𝐭𝐞𝐝 𝐞𝐝𝐢𝐭𝐢𝐨𝐧 від West Ukrainian Business Club та агенції Business Stand Up.
Разом з вами ми зібрали — 𝟏𝟎𝟎 𝟎𝟎𝟎 грн та передали їх на допомогу ЗСУ.
Тижні підготовки заходу та години тренувань спікерів перетворились в неймовірні виступи, широкий діапазон позитивних емоцій та важливу добру справу.
Кажуть, що мистецтву стендапу та сторітелінгу потрібно вчитися роками. Якщо дуже потрібно — всього 5 годин. Але найкращий вчитель — це саме життя, у всіх його радощах та факапах.
Про це й говорили наші спікери.
- Генеральна директорка автомобільної групи НІКО Леся Падучак була присутня на події, та впевнено і з тонкою іронією руйнувала шаблонне мислення про жінок-керівників.
- Степан Куйбіда — з військовою точністю та виваженістю вражав зал наповал своїми жартами.
- Тарас Жиравецький — майстерно розповідав історії зі свого докторського життя. Так, як це не вміє навіть сам доктор Хаус.
- Ірина Снітинська — про перипетії тренінгів ораторського мистецтва.
- Олексій Волошин — про п’ятизіркове життя в курортному готелі та смішні і деколи дивні вподобання його зіркових гостей.
- Ростислав Вовк — про клубне життя топа великої компанії, лавпарад, петфуд та інші модні словечки.
- Ярослав Заблоцький — про пригоди стоматолога в червоному метелику та благодійну соціальну акцію на мільйони євро.
Досвідчені та впевнені професіонали своєї справи та новачки у стендапі довели всьому залу, що талановиті люди — талановиті у всьому. Що чесність — найкраща риса. І немає в житті таких обставин, які б не міг здолати незламний людський дух. З вірою в серці в наших захисників, незламності яких ми й присвятили наш благодійний вечір.
Щиро дякуємо партнерам, спікерам, організаторам та модераторці заходу Наталці Слєпцовій за цю чудову подію, а також усім присутнім, які зробили цінний вклад в допомогу нашим ЗСУ.
![Image](./@@poi.imageproxy/bd3102dac7614fbb9bf99e228d4dd86b/01f61aae-827a-4418-a3cb-892c7d1bf598.jpeg)
![Image](./@@poi.imageproxy/7636a1c52bed4b4bb6db8622da70c54c/8ca879f1-7584-4b44-a6b2-79c71b1796c8.jpeg)
![Image](./@@poi.imageproxy/921eda4071c44b80b949aa4fb9b3fd18/85dc856d-5a92-4639-b7e9-0b6213b85aee.jpeg)
![Image](./@@poi.imageproxy/40923a8b003147bd84ba68f5e4358317/76806be3-93a5-43ec-b833-56b4db4fb7bb.jpeg)
![Image](./@@poi.imageproxy/49c5eb62aae4433fad3e3fe001973b56/20b09a7d-ba86-4545-add7-0e18790dda3e.jpeg)
![Image](./@@poi.imageproxy/c144f3556c384241a87f753b3494b162/aeff8900-549b-460e-a25c-d91f1d7da39e.jpeg)
![Image](./@@poi.imageproxy/16eba863518e4c7cbdf6ba0d7bf197c6/2a5e5636-41ba-4991-8f5f-cfce239b9d56.jpeg)