Новини від Audi
21.11.2021

19 листопада у Citadel Inn відбулась спільна зустріч бізнес-клубів WUBC & Anklav Business Club.

Audi Центр Львів на Липинського партнер заходу.
AUDI_LVIV

19 листопада у Citadel Inn Hotel & Resort відбулась спільна зустріч бізнес-клубів West Ukrainian Business Club & Anklav Business Club.
West Ukrainian Business Club спільно з венчурним фондом QPDigital та ЛОДА оголосив конкурс для стартап-команд: 𝐖𝐞𝐬𝐭 𝐔𝐤𝐫𝐚𝐢𝐧𝐢𝐚𝐧 𝐏𝐢𝐭𝐜𝐡 𝐃𝐚𝐲.

Audi Центр Львів на Липинського партнер заходу. Нами було представлено два автомобілі, це універсальний позашляховик преміум класу - Audi Q7 та повністю електричний та інноваційний - Audi e-tron Sportback. Менеджери з продажу Audi радо зустрічали гостей та охоче спілкувались з ними. Також кожен бажаючий міг зробити фото поряд з автомобілями і отримати каталоги Audi, з детальною інформацією про представлені нами моделі.

Мета цієї події — мотивувати молодь створювати й розвивати продукти в Україні. Амбітні молоді команди подавали заявки на участь у пітчингу.
Серед поданих заявок обрали 7 найкращих і саме ці команди отримали можливість презентувати свої ідеї. З цієї сімки був лише один стартап, який переміг і саме йому QPDigital, West Ukrainian Business Club та ЛОДА вручили винагороду у 100 000 грн для розвитку проекту.

Цю суму на West Ukrainian Pitch Day передали українському стартапу WARM LIFE UKRAINE!

Перемогу отримала команда, яка працює над місією гідною поваги та підтримки — максимальною соціалізацією та підвищенням комфорту життя дітей з особливими потребами.
Дякуємо організаторам за таку чудову та атмосферну подію та усім, хто проявляв зацікавлення до автомобілів Audi!

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image