Ауді Центр Львів Новини

Свіжі та актуальні новини від Ауді Центр Львів.

  1. Новини
  2. 19 листопада у Citadel Inn відбулась спільна зустріч бізнес-клубів WUBC & Anklav Business Club.
21.11.2021
Новини від Audi

19 листопада у Citadel Inn відбулась спільна зустріч бізнес-клубів WUBC & Anklav Business Club.

Audi Центр Львів на Липинського партнер заходу.

AUDI_LVIV

19 листопада у Citadel Inn Hotel & Resort відбулась спільна зустріч бізнес-клубів West Ukrainian Business Club & Anklav Business Club.
West Ukrainian Business Club спільно з венчурним фондом QPDigital та ЛОДА оголосив конкурс для стартап-команд: 𝐖𝐞𝐬𝐭 𝐔𝐤𝐫𝐚𝐢𝐧𝐢𝐚𝐧 𝐏𝐢𝐭𝐜𝐡 𝐃𝐚𝐲.

Audi Центр Львів на Липинського партнер заходу. Нами було представлено два автомобілі, це універсальний позашляховик преміум класу - Audi Q7 та повністю електричний та інноваційний - Audi e-tron Sportback. Менеджери з продажу Audi радо зустрічали гостей та охоче спілкувались з ними. Також кожен бажаючий міг зробити фото поряд з автомобілями і отримати каталоги Audi, з детальною інформацією про представлені нами моделі.

Мета цієї події — мотивувати молодь створювати й розвивати продукти в Україні. Амбітні молоді команди подавали заявки на участь у пітчингу.
Серед поданих заявок обрали 7 найкращих і саме ці команди отримали можливість презентувати свої ідеї. З цієї сімки був лише один стартап, який переміг і саме йому QPDigital, West Ukrainian Business Club та ЛОДА вручили винагороду у 100 000 грн для розвитку проекту.

Цю суму на West Ukrainian Pitch Day передали українському стартапу WARM LIFE UKRAINE!

Перемогу отримала команда, яка працює над місією гідною поваги та підтримки — максимальною соціалізацією та підвищенням комфорту життя дітей з особливими потребами.
Дякуємо організаторам за таку чудову та атмосферну подію та усім, хто проявляв зацікавлення до автомобілів Audi!

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.